Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferowanych przez nas usług transportu, spedycji i magazynowania. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszystkie zapytania. Jesteśmy dostępni pod podanymi numerami telefonu i adresami e-mail, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dział spedycji

Bartosz Stefaniak

Spedytor-Handlowiec

b.stefaniak@geber.com.pl

T:  +48 61 30 67 811
M: +48 734 214 892       

Małgorzata Sroka

Spedytor

m.sroka@geber.com.pl

T:  +48 61 30 67 807
M: +48 698 935 489     

Kinga Gralak

Spedytor-Handlowiec

k.gralak@geber.com.pl

M: +48 882 782 930

Dział transportu

Agata Widło

Dyspozytor

a.widlo@geber.com.pl

T:  +48 61 30 67 806
M: +48 602 670 232

Izabela Talarowska

Dyspozytor

i.talarowska@geber.com.pl

T:  +48 61 30 67 816
M: +48 698 939 287

Dział administracji

Administracja działu spedycji

Karolina Kledecka

Specjalista ds. administracji / Administration specialist

k.kledecka@geber.com.pl

T:  +48 61 30 67 804
M: +48 734 214 890

Przemysław Leitgeber

Prezes – Założyciel

Małgorzata Leitgeber

Prezes Zarządu

m.leitgeber@geber.com.pl

T: +48 61 30 67 813
M: +48 501 658 815

Angelika Urbaniak

Główna księgowa
Prokurent

a.urbaniak@geber.com.pl

T: +48 61 30 67 803
M: +48 698 939 630

Łukasz Chlebanowski

Business Development Manager
Prokurent

l.chlebanowski@geber.com.pl

T:   +48 61 306 78 15
M:  +48 602 669 741  

GEBER Sp. z o.o.
ul. Sadowa 2
62-080 Tarnowo Podgórne

NIP: PL7811904957
REGON: 360544149
KRS: 0000537211

BIURO, SPEDYCJA, MAGAZYN
ul. Poznańska 22 F
62-080 Tarnowo-Podgórne

tel. 00 48 61 30 67 850
fax: 00 48 61 306 78 49
biuro@geber.com.pl
TimoCom: 162358

Napisz do nas